Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

05/02/2024

Рішення міської ради від 02.02.2024 № 558/12-VIII «Про відмову Єременку Р.С. у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0 га для ведення особистого селянського господарства на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області»

На підставі статей  12, 118, 121, 122, підпункту 5, пункту 27 Розділу X Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою,

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

 

1. Відмовити Єременку Руслану Станіславовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0 га на території Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, вид цільового призначення: 01.03 - для ведення особистого селянського господарства, у зв’язку з невідповідністю Генеральному плану міста Чорноморська, нормам частини 6 статті 118 Земельного кодексу України (відсутність графічних матеріалів, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки), частини 27 Розділу X Земельного кодексу України (Перехідні положення) (заборона під час дії воєнного стану на надання дозволів на розроблення документації із землеустрою з метою безоплатної передачі земель комунальної власності у приватну власність).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою, заступника міського голови Ігоря Сурніна.

 

Міський голова                                                     Василь ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення