Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

15/04/2024

Рішення міської ради від 12.04.2024 № 570-VIII «Про затвердження Міської цільової програми реалізації житлових прав мешканців гуртожитків, які передані до комунальної власності Чорноморської міської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від ДП «МТП «Чорноморськ» на 2024 рік»

Рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 17.12.2021 № 144-VІII надано згоду на безоплатне прийняття до комунальної власності Чорноморської міської територіальної громади гуртожитків від державного підприємства «Морський торговельний  порт «Чорноморськ».

Пунктом 7 цього рішення встановлено, що після підписання та затвердження акту приймання-передачі за об’єктами житлового фонду, якими є  гуртожитки за адресами: місто Чорноморськ, вулиці Олександрійська, 16, Паркова, 20-А, провулок  Шкільний, 4-А, балансоутримувачем визначено комунальне підприємство «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради  Одеського району Одеської області. Відповідно до підпункту 7.2 даного рішення вказане майно закріплено за комунальним підприємством на праві господарського відання.

Рішенням виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 20.12.2022 № 346 затверджені акти приймання – передачі з державної до комунальної власності гуртожитків, які передані до комунальної власності Чорноморської міської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від ДП «МТП «Чорноморськ».

З метою забезпечення належних умов проживання в гуртожитках, які передані до комунальної власності від ДП «МТП «Чорноморськ», відповідно до Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», враховуючи рекомендації  постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності, на підставі статті 91 Бюджетного кодексу України, керуючись  пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

 

1. Затвердити Міську цільову програму реалізації житлових прав мешканців  гуртожитків, які передані до комунальної власності Чорноморської міської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від ДП «МТП «Чорноморськ» на 2024 рік (додається).

2. Контроль за  виконанням   даного  рішення  покласти  на  постійну    комісію  з  фінансово-економічних  питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності, заступника міського голови Руслана Саїнчука.

 

Міський голова                                                                                 Василь ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення