Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

16/04/2024

Рішення міської ради від 12.04.2024 № 580-VIII «Про включення об’єкту комунальної власності до Переліку другого типу (частина нежитлового приміщення кабінету № 501 по вул. 1 Травня, 3 у м. Чорноморську)»

Беручи до уваги звернення начальника навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області (№ ВХ-1005-24 від 01.03.2024,    № ВХ-1251-24 від 18.03.2024) щодо надання в оренду та включення до Переліку другого типу частини нежитлового приміщення площею 25,20 кв.м кабінету № 501 (нежитлове приміщення № 170 згідно з технічним паспортом від 12.06.2014) на п’ятому поверсі шестиповерхового нежитлового будинку побутового обслуговування за адресою: Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ, вулиця 1 Травня, 3, з метою розміщення навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області, зважаючи на погодження балансоутримувача – комунального підприємства - фірми «Райдуга» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області  (№ Внутр-2988-2024 від 18.03.2024), враховуючи рекомендації постійної комісії з   фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності, керуючись статтею  6, пунктом 1 статті 15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

Чорноморська міська рада Одеського району  Одеської області  вирішила:

             

1. Включити до Переліку другого типу об’єкт, який належить до комунальної власності Чорноморської міської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону (далі – Перелік другого типу), а саме:

-  частину нежитлового приміщення площею 25,20 кв.м кабінету № 501 (нежитлове приміщення № 170 згідно з технічним паспортом від 12.06.2014) на п’ятому поверсі шестиповерхового нежитлового будинку побутового обслуговування за адресою: Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ, вулиця 1 Травня, 3, що перебуває на балансі комунального підприємства - фірми «Райдуга» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (надалі – Об’єкт).

2.  Затвердити умови оренди Об’єкта:  

2.1. Майно може бути використане для розміщення навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області.

2.2. Надати згоду на передачу Об’єкта в оренду строком на 5 років.

3. Розмір орендної плати визначається відповідно до Методики  розрахунку орендної плати за державне майно, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України 
від 28.04.2021 № 630 «Деякі питання розрахунку орендної плати за державне майно».

4. Управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області:

4.1. Повідомити комунальне підприємство - фірму «Райдуга» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області та заявника про прийняте рішення щодо включення Об’єкта оренди до Переліку другого типу.

4.2. Оприлюднити на вебсайті  Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області дане рішення щодо включення Об’єкта оренди до Переліку другого типу.

4.3. Здійснити  необхідні заходи з укладення договору оренди відповідно до вимог чинного законодавства.

5. Балансоутримувачу – комунальному підприємству - фірмі «Райдуга» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області оприлюднити дане рішення в електронній торговій системі (ЕТС).

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності, заступників  міського голови Ігоря Сурніна та  Романа Тєліпова. 

     

 Міський голова                                                                  Василь   ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли: