Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

19/04/2024

Розпорядження міського голови від 18.04.2024 № 54-k «Про призначення Василя КОНОФОЛЬСЬКОГО»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», частини п’ятої та абзацу другого частини сьомої статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», з метою здійснення повноважень правового режиму воєнного стану

КОНОФОЛЬСЬКОГО

ВАСИЛЯ

МЕЛЕНТІЙОВИЧА 

-

ПРИЗНАЧИТИ з 19 квітня 2024 року на посаду головного спеціаліста відділу взаємодії з правоохоронними органами, органами ДСНС, оборонної роботи виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області на період дії воєнного стану без конкурсного відбору за основним місцем роботи, до призначення на посаду переможця конкурсу, з посадовим окладом згідно штатного розкладу і надбавкою в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислуги років посадової особи місцевого самоврядування.

1. ВСТАНОВИТИ Конофольському В.М. випробувальний термін, за його згодою, на два місяці.

2. Конофольський В.М. має більше 30 років вислуги державної служби, нараховувати доплату за вислугу років у розмірі 40 % посадового окладу.

Підстава: заява Конофольського В.М.

Міський голова                                                                              Василь ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли: