Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

14/05/2024

Рішення міської ради від 10.05.2024 № 605-VIII «Про затвердження положення про управління освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області в новій редакції»

З метою забезпечення належного рівня діяльності та удосконалення роботи органу управління освітою Чорноморської міської територіальної громади, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та соціального захисту громадян, керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування»,

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

 

  1. Затвердити положення про управління освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (код ЄДРПОУ 05406623) в новій редакції (додається).
  2. Управлінню освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області здійснити заходи щодо державної реєстрації положення в новій редакції.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та соціального захисту громадян,  заступника міського голови Романа Тєліпова.

 

Міський голова                                                                                      Василь ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли: