Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

14/05/2024

Розпорядження міського голови від 14.05.2024 № 73-к «Про призначення Андрія КОВАЛЬОВА»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», частини п’ятої та абзацу другого частини сьомої статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами), з метою здійснення повноважень правового режиму воєнного стану:

КОВАЛЬОВА

АНДРІЯ

ВАЛЕРІЙОВИЧА

-

ПРИЗНАЧИТИ з 15 травня 2024 року на посаду начальника управління освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, на період дії воєнного стану без конкурсного відбору за основним місцем роботи (до призначення на посаду переможця конкурсу), з посадовим окладом згідно штатного розкладу і надбавкою в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислуги  посадової особи місцевого самоврядування.

  1. КОВАЛЬОВ А.В. має 9 ранг 5 категорії посадової особи місцевого самоврядування.
  2. КОВАЛЬОВ А.В. має 24 роки 05 місяців 22 дні вислуги, бухгалтерії нараховувати доплату за вислугу років у розмірі 30% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг.

Підстава: заява КОВАЛЬОВА А.В., Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період воєнного стану».

Міський голова                                                                                Василь ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли: