Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

29/05/2024

Розпорядження міського голови від 28.05.2024 № 76-k «Про призначення Максима КУТОВОГО»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», частини п’ятої та абзацу другого частини сьомої статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами) з метою здійснення повноважень правового режиму воєнного стану:

КУТОВОГО

МАКСИМА

ВАЛЕНТИНОВИЧА

 

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРИЗНАЧИТИ з 31 травня 2024 року на посаду заступника начальника управління - начальника відділу організаційно – правової та кадрової роботи управління освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області на період дії воєнного стану без конкурсного відбору за основним місцем роботи, до призначення на посаду переможця конкурсу, з посадовим окладом згідно штатного розкладу і надбавкою в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислуги років посадової особи місцевого самоврядування.

  1. ПРИСВОЇТИ КУТОВОМУ М.В. 09 ранг 5 категорії посадової особи місцевого самоврядування на рівні рангу, який був присвоєний йому раніше згідно Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».
  2. КУТОВИЙ М.В. має 19 років 09 місяців 25 днів вислуги, бухгалтерії нараховувати доплату за вислугу років у розмірі  25 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг.

Підстава: заява КУТОВОГО М.В., Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період воєнного стану»

Міський голова                                                                                            Василь ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли: