Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

03/06/2024

Рішення міської ради від 30.05.2024 № 620-VIII «Про внесення змін до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 12.04.2021 № 48 – VIIІ «Про утворення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області VІІІ скликання, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу» (зі змінами)»

Беручи до уваги заяву Опрі М. вх. від 24.05.2024 № ВХ-2344-24 щодо виключення його зі складу виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району   Одеської області VІІІ скликання та пропозицію голови фракції політичної партії «Слуга Народу» в Чорноморській міській раді Одеського району   Одеської області VІІІ скликання (вх. від 24.05.2024 № ДЛ-10-24), враховуючи висновок постійної  комісії з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та соціального захисту громадян, відповідно до ст. ст.  26, 42, 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

 

  1. Внести наступні зміни до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 12.04.2021 № 48 – VIIІ «Про   утворення   виконавчого   комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області VІІІ скликання, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу» (зі змінами):

1.1. Виключити зі складу виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району   Одеської області VІІІ скликання Опрю Миколу Васильовича.

1.2. Включити до складу виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району   Одеської області VІІІ скликання Галактіонову Ірину Михайлівну.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та соціального захисту громадян, керуючу справами Наталю Кушніренко.  

 

Міський голова                                            Василь ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення