Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

03/06/2024

Проект рішення від 03.06.2024 «Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, ______________ р. н., ____________ р. н., _________ р. н.»

При розгляді заяви громадянки ________________________, яка проживає за адресою:  вулиця _______________________, м. Чорноморськ Одеського району Одеської області, а також матеріалів служби у справах дітей встановлено:

________________________  р. н. (свідоцтво про народження ____________, видане 24.10.2007 відділом реєстрації актів цивільного стану по м. Артемівську Артемівського міськрайонного управління юстиції), уродженка міста Артемівськ Донецької області; _________________________ р. н. (свідоцтво про народження _____________, видане 24.10.2007 відділом реєстрації актів цивільного стану по м. Артемівську Артемівського міськрайонного управління юстиції), уродженець міста Артемівськ Донецької області; ______________________ р. н. (свідоцтво про народження ______________ видане 02.06.2021 відділом державної реєстрації актів цивільного стану по м. Артемівську Артемівського міськрайонного управління юстиції у Донецькій області) ), уродженець міста Бахмут Донецької області, прибули з матір’ю до міста Чорноморська з міста Бахмут Донецької області у липні 2022 року, проживають за адресою: вулиця __________________________, м. Чорноморськ Одеського району Одеської області. 

          Внаслідок воєнних дій зазнали психологічного насильства, моральних та психологічних страждань, що не потребують доведення.

          Відповідно до ст. ст. 10, 30-1 Закону України «Про охорону дитинства» та постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (із змінами і доповненнями), підпункту 6      пункту 3 Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 268 (із змінами), враховуючи рішення Комісії з питань захисту прав дитини № 6 від 31.05.2024, керуючись ст. ст. 34,38, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

  

виконавчий комітет Чорноморської  міської ради Одеського району Одеської області

вирішив:

 

1. Надати _______________ р. н., та неповнолітнім  __________ р. н., статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. 

 

2.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Ігоря Лубковського.

 

         Міський голова                                                                                       Василь ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли: