Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

03/06/2024

Проект рішення від 03.06.2024 «Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, неповнолітньому _______ р. н.»

При розгляді заяви громадянки _________________, яка проживає за адресою:  вул. __________, м. Чорноморськ Одеського району Одеської області, а також матеріалів  служби у справах дітей встановлено:

__________ р. н. (свідоцтво про народження ___________, видане 31.03.2009 міським відділом реєстрації актів цивільного стану Головного управління юстиції у Херсонській області), уродженець міста Херсону Херсонської області, прибув з матір’ю до міста Чорноморська у листопаді 2022 року з міста  Херсону Херсонської області, проживає за адресою: _______________, м. Чорноморськ Одеського району Одеської області. 

        Внаслідок воєнних дій зазнав психологічного насильства, моральних та психологічних страждань, що не потребують доведення.

        Відповідно до ст. ст. 10, 30-1 Закону України «Про охорону дитинства» та постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (із змінами і доповненнями), підпункту 6 пункту 3 Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 № 268 (із змінами), враховуючи рішення Комісії з питань захисту прав дитини № 6 від 31.05.2024, керуючись ст. ст. 34,38, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   

           виконавчий комітет Чорноморської  міської ради Одеського району Одеської області

                                                                    вирішив:

       

        1. Надати неповнолітньому _______________________ р. н., статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

        2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Ігоря Лубковського.

 

 

     Міський голова                                                                                   Василь ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли: