Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

06/06/2024

Проект рішення від 06.06.2024 «Про влаштування малолітнього ----------- -----------------------------, ---------------------- року народження, в державний дитячий заклад на повне державне забезпечення»

Розглянувши надані службою у справах дітей Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області документи щодо влаштування дитини в дитячий державний заклад на повне державне забезпечення, виконавчим комітетом Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області було  встановлено, що на первинному обліку дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в службі у справах дітей Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області перебуває малолітній ------------------------------------, ------------------- року народження, який має статус дитини, позбавленої батьківської піклування.

Батьки дитини ---------------------- та ----------------------------, які проживають за адресою: проспект Миру, -----------------, місто Чорноморськ Одеського району Одеської області, відмовились забрати дитину з  КНП «Одеська обласна дитяча клінічна  лікарня» Одеської обласної ради,   про що ---------------- адміністрацією закладу складений акт закладу охорони здоров’я та органу внутрішніх справ України про дитину, яку батьки (матір або батько), інші родичі або законний представник відмовилися забрати з пологового будинку, іншого закладу охорони здоров’я у відповідності до  спільного Наказу міністерств охорони здоров’я  і внутрішніх справ України від 17.12.2013 N 1095/1239.

Реєстрацію народження малолітнього -------------------------------, ---------------------- року народження, здійснено за заявою батьків дитини відповідно до ст. 133 Сімейного кодексу України.

На даний час дитина перебуває в КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» Одеської обласної ради.

Осіб з числа родичів та інших осіб, які б  бажали взяти дитину на виховання в сім’ю, не виявлено.          

На підставі викладеного та у відповідності до ст.ст. 6, 11 Закону України «Про забезпечення організаційно - правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст.ст. 24, 25 Закону України «Про охорону дитинства», п. 35 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини від 31.05.2024, керуючись ст.ст. 34,  52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», 

 

виконавчий комітет Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області вирішив:

 

1. Влаштувати малолітнього ---------------------------------------, --------------------- року народження,  в  державний дитячий заклад  на повне державне забезпечення.

2. Службі у справах дітей Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Лілія Гудкова) забезпечити вжиття вичерпних заходів щодо реалізації права -----------------------------, -------------------------- року народження, на сімейне виховання.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Ігоря Лубковського.

 

Міський голова                                                                             Василь ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли: