Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

09/07/2024

Розпорядження міського голови від 09.07.2024 № 213 «Про надання матеріальної допомоги кандидату в опікуни ______________»

        З метою надання одноразової матеріальної допомоги кандидатам в опікуни (піклувальники) на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які тимчасово влаштовані до їх сімей, на виконання Міської цільової  програми соціального захисту та надання соціальних послуг населенню Чорноморської  міської територіальної громади на  2021-2025   роки,  яка затверджена рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 24.12.2020 № 16-VІІІ із змінами та доповненнями, рішення виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 10.03.2023 № 68 «Про затвердження порядку надання одноразової матеріальної допомоги кандидатам в опікуни (піклувальники) на утримання тимчасово влаштованих в їх сім’ї дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, до прийняття відповідного рішення про призначення їх опікунами (піклувальниками)», керуючись ст. ст. 34, 42, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

        1. Надати матеріальну допомогу кандидату в опікуни __________________ на утримання малолітнього ___________________________ р.н., який має правовий статус дитини-сироти, в сумі 2000 (дві тисячі) гривень. 

 

        2. Начальнику фінансового управління  Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Ользі Яковенко перерахувати службі у справах дітей Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області 2002,00 грн, з урахуванням 0,1% за послуги банку    (2,00 грн), за рахунок коштів бюджету Чорноморської міської територіальної громади.

 

        3. Службі у справах дітей Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Лілія Гудкова) забезпечити виплату матеріальної допомоги за рахунок коштів, передбачених у кошторисі на фінансування соціальних заходів.

 

        4.  Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Ігоря Лубковського.  

 

              Міський голова                                                                          Василь ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення