Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

30/12/2022

Розпорядження міського голови від 30.12.2022 № 378 «Про визначення осіб, уповноважених мати доступ до відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби»

З метою створення належних умов надання адміністративних послуг та з метою забезпечення захисту інформації під час її обробки в автоматизованій системі для оформлення документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», «Про громадянство України», «Про порядок виїзду з України і в’їзд в Україну громадян України», «Про адміністративні послуги», Порядком ведення Єдиного державного демографічного реєстру та надання з нього інформації, взаємодії між уповноваженими суб’єктами, а також здійснення ідентифікації та верифікації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.10.2017 №784, відповідно до Договору доручення на часткову обробку персональних даних у базах персональних даних між Головним управлінням Державної міграційної служби України в Одеській області та виконавчим комітетом Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області

 

  1. Визначити користувачами, уповноваженими мати доступ до відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби України (далі – ВІС) адміністраторів відділу надання адміністративних послуг управління забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг у м. Чорноморську виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області:

Захарікову Ольгу Ігорівну,

Охотнікову Наталію Миколаївну,

Сабутську Ольгу Олександрівну,

Сологуб Олену Станіславівну,

Чечельницьку Катерину Федорівну,

Шатайло Наталю Андріївну,

Хлєбнікову Надію Олександрівну,

Артюшенко Юлію Олександрівну,

Кожухар Ганну Ігорівну,

Якутенко Ганну Миколаївну.

 

2. Довести до відома користувачів обов’язки, встановлені Порядком надання працівникам доступу до відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби України (далі – Порядок), згідно з додатком.

 

3. Визначити користувачів уповноваженими обробляти персональні дані у базах персональних даних у сфері надання адміністративних послуг громадянам України щодо оформлення документів, що посвідчують особу, з дотриманням вимог законів України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», «Про громадянство України», «Про порядок виїзду з України і в’їзд в Україну громадян України», інших нормативно-правових актів з цього напрямку.

 

4. Визначити начальницю управління забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг у м. Чорноморську виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (далі – УЗД ЦНАП у м. Чорноморську) Ірину Мацієвич відповідальною за організацію та надання користувачам доступу до ВІС, отримання та збереження користувачами сертифікатів на канали зв’язку, отримання та збереження користувачами сертифікатів на робочі станції.

 

5. Визначити адміністраторів УЗД ЦНАП у м. Чорноморську:

Захарікову Ольгу Ігорівну,

Охотнікову Наталію Миколаївну,

Сабутську Ольгу Олександрівну,

Сологуб Олену Станіславівну,

Чечельницьку Катерину Федорівну,

Шатайло Наталю Андріївну,

Хлєбнікову Надію Олександрівну,

Артюшенко Юлію Олександрівну,

Кожухар Ганну Ігорівну,

Якутенко Ганну Миколаївну

матеріально відповідальними особами за отримання персоналізованих бланків паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон від матеріально відповідальних осіб суб’єкта надання адміністративних послуг на підставі акта приймання-передачі.

 

6. Визначити начальницю УЗД ЦНАП у м. Чорноморську Ірину Мацієвич відповідальною особою – адміністратором безпеки (далі – відповідальна особа), яка координує та здійснює інформаційний контроль дій користувачів з питань повноважень, встановлених цим розпорядженням (ведення та зберігання журналів обліку даних користувачів та документації, здійснення контролю за доступом користувачів до ВІС тощо), та є контактною особою у стосунках із представниками Державної міграційної служби України (далі – ДМС). Відповідальна особа – адміністратор безпеки відповідає за виконання зобов’язань, передбачених Порядком,  забезпечення захисту інформації, у тому числі спеціального програмного забезпечення, для доступу до ВІС.

 

7. Начальниці УЗД ЦНАП у м. Чорноморську Ірині Мацієвич забезпечити створення належних умов для роботи користувачів.

 

8. Розпорядження Чорноморського міського голови від 29.05.2019 №200 «Про визначення осіб, уповноважених мати доступ до відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби» та від 29.01.2020 №33 «Про визначення осіб, уповноважених мати доступ до відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби» вважати такими, що втратили чинність.

 

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Ігоря Лубковського.

 

 

Міський голова                                                                  Василь ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли: