Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

14/03/2023

Рішення міської ради від 10.03.2023 № 346 «Про включення об’єкта комунальної власності до Переліку другого типу (м. Чорноморськ, пр. Миру, 1/66-Н)»

Беручи до уваги лист відділу взаємодії з правоохоронними органами, органами ДСНС, оборонної роботи від 13.02.2023 № Внутр-1367-2023 про передачу в оренду нежитлового приміщення (за технічним паспортом від 01.10.2007 № 14) загальною площею 10,4 кв.м по проспекту Миру, 1/66-Н у місті Чорноморську та погодження балансоутримувача – комунального підприємства «Міське управління  житлово-комунального господарства» (лист від 23.02.2023 № Внутр-1825-2023), враховуючи рекомендації постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності, керуючись статтею 6, абзацом другим пункту 1 статті 15 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

Чорноморська міська рада Одеського району  Одеської області  вирішила:

             

1. Включити до Переліку другого типу об’єкт, який належить до комунальної власності Чорноморської міської територіальної громади в особі Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, щодо якого прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону (далі – Перелік другого типу), а саме: нежитлове приміщення (за технічним паспортом від 01.10.2007 № 14) загальною  площею 10,4 кв.м, яке розташоване за адресою: Одеська область, Одеський район, місто Чорноморськ, проспект Миру, 1/66-Н та перебуває  на балансі комунального підприємства «Міське управління житлово-комунального господарства» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області  (надалі – Об’єкт).

2.  Затвердити умови оренди Об’єкта:

2.1. Майно може бути використане для розміщення структурного підрозділу виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, а саме:  відділу взаємодії з правоохоронними органами, органами ДСНС, оборонної роботи.

2.2.  Надати згоду на передачу Об’єкта в оренду строком на 5 років.

3. Розмір орендної плати визначається відповідно до Методики  розрахунку орендної плати за державне майно, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 № 630 «Деякі питання розрахунку орендної плати за державне майно».

4. Управлінню комунальної власності та земельних відносин Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області:

4.1. Повідомити комунальне підприємство «Міське управління житлово-комунального господарства»  Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області та заявника про прийняте рішення щодо включення Об’єкта оренди до Переліку другого типу.

4.2. Оприлюднити в електронній торговій системі (ЕТС) та на вебсайті  Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області дане рішення щодо включення Об’єкта оренди до Переліку другого типу.

4.3. Здійснити  необхідні заходи з укладення договору оренди відповідно до вимог чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності, заступників  міського голови Ігоря Сурніна та Руслана Саїнчука.

 

   Міський голова                                                        Василь ГУЛЯЄВ

 


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення