Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

14/03/2023

Рішення міської ради від 10.03.2023 № 351/4 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1847 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, Одеський район, село Малодолинське, вулиця Едуарда Савінова, 9 з подальшою передачею у власність Васілатосу В.П.»

На підставі статей 12, 40, 78, 79-1, 81, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України, статей 26, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою і з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та соціального захисту громадян, 

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, Одеський район, село Малодолинське, вулиця Едуарда Савінова, 9 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Васілатосу Володимиру Павловичу.

2. Передати у власність Васілатосу Володимиру Павловичу земельну ділянку                                  площею 0,1847 га (кадастровий номер: 5110800000:05:012:0158) із земель житлової та громадської забудови, цільове призначення: 02.01 - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: Одеська область, Одеський район, село Малодолинське, вулиця Едуарда Савінова, 9.

3.    Васілатосу Володимиру Павловичу:

3.1. Здійснити заходи щодо державної реєстрації права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

3.2. Дотримуватися положень статті 91 Земельного кодексу України та умов землекористування.

4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою, заступника міського голови Ігоря Сурніна. 

 

Міський голова                                                                              Василь ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення