Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

14/03/2023

Рішення міської ради від 10.03.2023 № 351/6 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,0909 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, Одеський район, смт. Олександрівка, вулиця Вербна, 15 з подальшою передачею у спільну сумісну власність Драндалуш В.С., Захарову Д.В.»

На підставі статей 12, 40, 78, 79-1, 81, 89, 118, 121, 122, 186 Земельного кодексу України, статей 26, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою і з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та соціального захисту громадян, 

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Драндалуш Владиславу Сергійовичу, гр. Захарову Денису Віталійовичу для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Одеський район, смт. Олександрівка, вулиця Вербна, 15.

2. Передати у спільну сумісну власність Драндалуш Владиславу Сергійовичу, Захарову Денису Віталійовичу земельну ділянку площею 0,0909 га (кадастровий номер: 5110800000:04:013:0001) із земель житлової та громадської забудови, цільове призначення: 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), вид використання: для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою: Одеська область, Одеський район, смт. Олександрівка, вулиця Вербна, 15.

3.  Драндалуш Владиславу Сергійовичу, Захарову Денису Віталійовичу:

3.1. Здійснити заходи щодо державної реєстрації права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

3.2. Дотримуватися положень статті 91 Земельного кодексу України та умов землекористування.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою, заступника міського голови Ігоря Сурніна. 

 

Міський голова                                                                              Василь ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення