Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

14/03/2023

Рішення міської ради від 10.03.2023 № 351/7 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею 0,1500 га в натурі (на місцевості) за адресою: Одеська область, Одеський район, смт. Олександрівка, вулиця Київська, 1 з подальшою передачею у спільну сумісну власність Кущ Т.О., Матіященко Ю.Ю.»

На підставі статей 12, 40, 78, 79-1, 81, 89, 118, 121, 122, 186  Земельного кодексу України, статей 26, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою і з питань депутатської діяльності, законності, правопорядку та соціального захисту громадян, 

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кущ Тетяні Олександрівні, гр. Матіященко Юлії Юріївні для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код цільового призначення за Класифікатором: 02.01) за адресою: Одеська область, Одеський район, смт. Олександрівка, вулиця Київська, 1.

2.  Передати у спільну сумісну власність Кущ Тетяні Олександрівні, Матіященко Юлії Юріївні земельну ділянку площею 0,1500 га (кадастровий номер: 5110800000:04:002:0293) із земель житлової та громадської забудови, цільове призначення: 02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), вид використання: для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Одеський район,              смт. Олександрівка, вулиця Київська, 1.

3.  Кущ Тетяні Олександрівні, Матіященко Юлії Юріївні:

3.1. Здійснити заходи щодо державної реєстрації права на земельну ділянку відповідно до чинного законодавства.

3.2. Дотримуватися положень статті 91 Земельного кодексу України та умов землекористування.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою, заступника міського голови Ігоря Сурніна. 

 

Міський голова                                                                             Василь ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення