Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

23/05/2023

Рішення виконавчого комітету від 19.05.2023 № 132 «Про підготовку та проведення кампанії з відпочинку учнів закладів освіти комунальної власності Чорноморської міської територіальної громади у 2023 році»

З метою підготовки та проведення кампанії з відпочинку учнів закладів освіти комунальної власності Чорноморської міської територіальної громади у літній період 2023 року, відповідно до Законів України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», керуючись  ст. ст. 32, 52, 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

виконавчий комітет Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області вирішив:

 

1. Управлінню освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Лілія Алексейчук) забезпечити відпочинок учнів закладів освіти комунальної власності Чорноморської міської територіальної громади у таборах з денним перебуванням (табір «Лідер-2023», профільний табір «Молодь у місті – молодь для міста»); затвердити мережу дитячих закладів відпочинку, які будуть надавати відпочинкові послуги влітку 2023 року та графік їх роботи.

2. Затвердити кошторис витрат на організацію та проведення кампанії з відпочинку учнів закладів освіти комунальної власності Чорноморської міської територіальної громади  у 2023 році (додаток).

3. Фінансовому управлінню Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області (Ольга Яковенко) профінансувати кошти, передбачені в кошторисі управління освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області на реалізацію заходів з відпочинку учнів закладів освіти комунальної власності Чорноморської міської територіальної громади.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Романа Тєліпова.

 

Міський голова                                                                                         Василь ГУЛЯЄВ

 

 

Додаток

до рішення виконавчого комітету    від  19.05. 2023 р. № 132

 

 

Кошторис

витрат на організацію та проведення кампанії з відпочинку учнів закладів освіти комунальної власності Чорноморської міської територіальної громади у 2023 році

 

 

№ з/п

Назва заходу

Сума витрат

(ти. грн)

Розпорядники коштів

1.

Відпочинок учнів закладів освіти комунальної власності Чорноморської міської територіальної громади у таборах денного перебування

1083,8

Управління освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області

 

Керуюча справами                                                            Наталя КУШНІРЕНКО


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення