Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

24/05/2023

Рішення міської ради від 19.05.2023 № 379 «Про збільшення статутного капіталу та затвердження статуту комунального підприємства «Чорноморськводоканал» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області в новій редакції»

Беручи до уваги клопотання  директора комунального підприємства «Чорноморськводоканал» від 23.08.2022 № Внутр-4246-2022     про  внесення до статутного капіталу підприємства суми 1 778 065,24 гривень (один  мільйон  сімсот сімдесят вісім тисяч шістдесят п’ять гривень 24 копійки) відповідно до рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 12.07.2022 № 224-VIII «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності Чорноморської міської територіальної ради в особі  Чорноморської міської  ради  Одеського району Одеської області від обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельне товариство «Гарантія Успіху» зовнішніх мереж водопостачання та каналізаційної насосної станції» та акту приймання-передачі майна від 18.08.2022, з метою зменшення податкового навантаження та підтримання  ефективної роботи комунального підприємства, враховуючи рекомендації постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності, відповідно до ст. ст. 57, 78 Господарського кодексу України, ст. ст.  26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

 

  1. Збільшити розмір статутного капіталу комунального підприємства «Чорноморськводоканал» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області на загальну суму 1 778 065,24 гривень (один  мільйон  сімсот сімдесят вісім тисяч шістдесят п’ять гривень 24 копійки) та затвердити його у розмірі 134 908 748, 51 гривень (сто тридцять чотири мільйони  дев’ятсот вісім тисяч сімсот сорок вісім гривень  51 копійка).
  2. Затвердити статут комунального підприємства «Чорноморськводоканал» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області в новій редакції (додається).
  3. Пункт 2 рішення Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 26.08.2022 № 237-VIII «Про збільшення статутного капіталу та   затвердження статуту комунального підприємства «Чорноморськводоканал» Чорноморської міської ради Одеського району  Одеської області в новій редакції» вважати таким, що втратив свою чинність.
  4. Комунальному підприємству «Чорноморськводоканал» Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області забезпечити здійснення  державної реєстрації статуту в новій редакції відповідно до законодавства України.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності, заступників міського голови  Руслана Саїнчука та Ігоря Сурніна.

 

   Міський голова                                                                                                   Василь ГУЛЯЄВ  


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення