Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

30/05/2023

Розпорядження міського голови від 29.05.2023 № 73-к «Про призначення Олександра КОРЧМИ»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», частини п’ятої та абзацу другого частини сьомої статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»

КОРЧМУ

ОЛЕКСАНДРА

ВОЛОДИМИРОВИЧА

-

ПРИЗНАЧИТИ з 01 червня 2023 року на посаду начальника відділу енергоефективності та грантової діяльності виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області у період дії воєнного стану без конкурсного відбору за основним місцем роботи, з посадовим окладом згідно штатного розкладу і надбавкою в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислуги  посадової особи місцевого самоврядування.

  1.  Присвоїти КОРЧМІ О.В. 10 ранг 5 категорії посадової особи місцевого самоврядування.
  2. КОРЧМА О.В. має понад 07 років вислуги посадової особи місцевого самоврядування, відділу бухгалтерського обліку та звітності нараховувати доплату за вислугу років у розмірі 15 % посадового окладу.

Підстава: заява КОРЧМИ О.В., Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період воєнного стану».

Міський голова                                                                                Василь ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли: