Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

09/10/2023

Рішення виконавчого комітету від 05.10.2023 № 280 «Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітньому ___________________________________ р.н.»

При розгляді заяви громадянки _____________________, яка проживає за адресою:  вулиця 1 Травня, будинок № ____, квартира №  ____, м. Чорноморськ Одеського району Одеської області, а також матеріалів  служби у справах дітей встановлено:

______________ р.н. (свідоцтво про народження І-СГ № _________, видане ________ відділом державної реєстрації актів цивільного стану Цюрупинського районного управління юстиції у Херсонській області), уродженець міста Олешки Олешківського району Херсонської області. Прибув до міста Чорноморська з міста Олешки Херсонського району Херсонської області разом з матір’ю у серпні 2023 року, проживають за адресою: вулиця 1 Травня, будинок № ____, квартира № ____, м. Чорноморськ Одеського району Одеської області. 

Внаслідок воєнних дій зазнав психологічного насильства, моральних та психологічних страждань, що не потребують доведення.

Відповідно до ст. ст. 10, 30-1 Закону України «Про охорону дитинства» та постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (із змінами і доповненнями), підпункту 6 пункту 3 Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 05.04.2017       № 268 (із змінами), враховуючи рішення Комісії з питань захисту прав дитини № 10 від 27.09.2023, керуючись ст.ст. 34,38, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   

виконавчий комітет Чорноморської  міської ради Одеського району Одеської області

вирішив:

 

1. Надати малолітньому _____________ р.н., статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Ігоря Лубковського.

 

    Міський  голова                                                                            Василь ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли: