Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

09/10/2023

Рішення міської ради від 05.10.2023 № 447-VIII «Про продовження терміну дії Міської програми співфінансування заходів, направлених на доведення багатоквартирних житлових будинків 13-го мікрорайону м. Чорноморська до стану, придатного для проживання, на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 12.04.2021 № 55-VІII, на 2024 рік та внесення змін до даної програми»

З метою створення належних умов життєдіяльності громадян м. Чорноморська Одеського району Одеської області, які проживають в багатоквартирних житлових будинках 13-го мікрорайону м. Чорноморська, що споруджувалися із залученням інвестицій фізичних осіб та введені в експлуатацію, але знаходяться в непридатному для безпечного проживання стані, недопущення виникнення надзвичайної ситуації соціального характеру об’єктового рівня в осінньо-зимовий період, враховуючи рекомендації постійної комісії з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності, відповідно до статті 21 Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", керуючись статтею 91 Бюджетного кодексу України та пунктом 22 частини  1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",

 

Чорноморська міська рада Одеського району Одеської області вирішила:

 

  1. Продовжити термін дії Міської програми співфінансування заходів, направлених на доведення багатоквартирних житлових будинків 13-го мікрорайону  м. Чорноморська до стану, придатного для проживання, на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області від 12.04.2021 № 55-VІII, на 2024 рік та внести зміни до даної програми згідно з додатком до цього рішення (додається).
  2. Координацію роботи з виконання даного рішення покласти на управління капітального будівництва Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з фінансово-економічних питань, бюджету, інвестицій та комунальної власності, заступника міського голови Ігоря Сурніна.

 

Міський голова                                     Василь ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли:

Поділитись рішенням
Дізнайтеся також

Усі рішення