Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

09.05.2024 10:42

Щодо евакуації дітей з батьками до Польщі

663c7f0e6716b___ditina_gettyimages_1239233313_827e75143508c47762156f4d800339bb_1200x675.jpg

Організація «Sul Lago» спільно з неурядовим товариством «Czysty Swiat» здійснює реабілітаційну евакуацію з України до Польщі дітей з батьками або з представниками з метою поліпшення емоційно-психологічного здоров’я та відпочинку дітей.

Родини з дітьми запрошуються до м. Олецько Вармінсько-Мазурського воєводства, де проживатимуть у готельному комплексі для переселенців з України. Дана реабілітаційна евакуація розглядається, як відпочинок постраждалих від наслідків війни українських родин з дітьми, опікунів з дітьми-сиротами, багатодітних родин, родин військовослужбовців тощо. Є можливість прийняти групу у складі 120 осіб, відповідно до польської програми «40+» на термін не менше, як 60 діб.

Пропонується безкоштовне трьох разове харчування та проживання в чотирьохмістних  номерах з санвузлом. З метою повноцінного та якісного навчання, діти забезпечуються інтернет ресурсом, зошитами, канцелярським приладдям та, для комфортного прослуховування онлайн уроків, навушниками. Є допомога в оформленні документів для отримання медичної страховки, встановлення тимчасової опіки над дітьми для повноцінного захисту життя та здоров’я українських дітей на території Польщі та грошової допомоги.

Територія, де знаходиться готельний комплекс межує з мальовничим озером та парком. Неподалік розташований спортивно-оздоровчий комплекс, де є сім тенісних кортів, сучасний футбольний стадіон, бігові доріжки, басейн, майданчик для баскетболу, волейболу, а також дванадцятиметровий скелодім. Тому, пропонується для дітей безкоштовно одну годину в неділю користування трьома секціями за вподобанням.

Для ефективного та повноцінного проходження психологічно-емоційної реабілітації дітей є можливість організувати екскурсію до м. Августов (місто 1000 озер), м. Олецько, де є Олецький замок, монастир Капуцинів та ін.