15.05.2024 11:19
Надання послуг комунальною установою «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області» для ВПО
![6644707e3a9d5__6639de7cc2127__64b9321d820ad__VPO.jpg 6644707e3a9d5__6639de7cc2127__64b9321d820ad__VPO.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/137/237352/6644707e3a9d5__6639de7cc2127__64b9321d820ad__VPO.jpg)
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – це спеціальна державна установа, яка здійснює соціальне обслуговування та надає соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання.
Однак, з початку повномасштабного вторгнення в Україну до комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області» (далі - КУ «ТЦСО») станом на 13.05.2024р. звернулось і - 5484 внутрішньо переміщених особи.
З метою видачі гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, КУ «ТЦСО» співпрацює з організаціями та фізичними особами.
Від держави, міжнародних та вітчизняних організацій внутрішньо переміщені особи, які мають офіційний статус, можуть отримати продукти харчування, побутову хімію, засоби гігієни та інші речі першої необхідності, одяг.
🍞Надання продуктових наборів:
КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області»
Адреса: вул. 1 Травня, 3, 1 поверх, каб.109
Час роботи: понеділок – п’ятниця
08:00 – 17:00 (обідня перерва з 12:00 – 13:00)
📞 +380486843038
📞 +380509337360
Поділитись
Дізнайтеся також
08/07/2024
Соціальна допомога для ВПО та УБД
07/05/2024
Адаптація ВПО у громаді
Усі новини