09.10.2024 16:18 139
Відкритий турнір з дзюдо серед дітей 2010 р.н. з дзюдо
До Дня захисників та захисниць України відбувся відкритий турнір з дзюдо серед дітей 2010 р.н.
Більше 140 дзюдоїстів вийшло поборотися на татамі Палацу спорту "Юність". У змаганнях прийняли участь спортсмени команди м. Миколаїва, Черкаської області, м.Одеси та Одеської області: м. Саврань, м. Березівка, м. Роздільне, смт Великодолинське, Молодіжне, а також господарі турніру із м.Чорноморськ.
Чемпіони та призери змагань нагороджені грамотами та медалями, а всі учасники змагань отримали спортивний досвід на татамі.
Поділитись
Дізнайтеся також
15/06/2026
Борці клубу «Фенікс» здобули нагороди на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби
15/06/2026
🥈🏆 Чорноморські спортсмени здобули срібло Чемпіонату Одеської області з універсального бою!
Усі новини