10.03.2025 09:02 221
Проведення двомісячника по утриманню в належному санітарному стані території Чорноморської міської територіальної громади
Згідно рішення Чорноморської міської ради від 28.02.2025 №69 «Про проведення двомісячника по утриманню в належному санітарному стані території Чорноморської міської територіальної громади», з метою поліпшення санітарного стану території Чорноморської міської територіальної громади.
Всім підприємствам, установам, організаціям, власникам будівель магазинів, кафе, ресторанів та інших торгових павільйонів, офісів, фізичним особам-підприємцям, а також власникам житлових будинків в період з 20 березня по 20 травня рекомендовано провести благоустрій прилеглої території в радіусі 20 метрів від своїх будівель та споруд.
Поділитись
Дізнайтеся також
23/06/2026
🚫 Каналізація — не місце для сміття!
21/04/2026
Догляд за хвойними рослинами ранньою весною
Усі новини