14.05.2026 15:24 440
Посилення енергетичної стійкісті об’єктів критичної інфраструктури Чорноморської громади
За підтримки МОМ у Чорноморську посилюють енергетичну стійкість об’єкта критичної інфраструктури Чорноморська громада отримала гібридну сонячну електростанцію для Центральної насосної станції міста Чорноморськ.
Обладнання передано Міжнародною організацією з міграції (МОМ) в Україні у межах проєкту «Підтримка зусиль з відновлення у постраждалих від війни територій України», що реалізується за фінансової підтримки Уряду Французької Республіки.
Сонячна електростанція потужністю 120 кВт та акумуляторна система зберігання енергії ємністю 180 кВт·год сприятимуть стабільній роботі одного з ключових об’єктів водопостачання громади. Це особливо важливо в умовах воєнних викликів, регулярних загроз енергетичній інфраструктурі та необхідності забезпечення безперервного надання базових послуг населенню.
Участь у передачі обладнання взяли представники Чорноморської міської ради, Одеського регіонального офісу МОМ в Україні, Департаменту міжнародного співробітництва та протоколу Одеської обласної державної адміністрації, КП «Чорноморськводоканал» та відділу енергоефективності і грантової діяльності виконавчого комітету Чорноморської міської ради.
Під час зустрічі сторони також обговорили подальшу співпрацю, можливості реалізації нових спільних ініціатив та підтримку сталого розвитку Чорноморської громади.
Чорноморська міська рада висловлює вдячність МОМ в Україні, Уряду Французької Республіки, Одеській обласній державній адміністрації та всім партнерам за підтримку громади й внесок у зміцнення стійкості критичної інфраструктури міста.
Поділитись
Дізнайтеся також
12/06/2026
Зміцнення енергетичної стійкості Чорноморської громади: участь у профільній конференції у Львові
10/06/2026
Урочисте вручення свідоцтв про спеціалізовану початкову мистецьку освіту цьогорічним випускникам
Усі новини