27.05.2026 10:02 159
День екстреної медичної допомоги
Щороку в цей день ми висловлюємо щиру вдячність тим, хто першими приходять на допомогу у найскладніші хвилини життя. Працівники екстреної медичної допомоги — це люди мужності, професіоналізму та великого серця, які щоденно рятують життя, дарують надію та підтримку.
Шановні працівники служби екстреної медичної допомоги, прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом! Ваша праця — це справжнє покликання. Ви працюєте у надзвичайно складних умовах, приймаєте відповідальні рішення за лічені хвилини та завжди залишаєтесь вірними своєму обов’язку.
В умовах сьогодення і непростих викликів для нашої країни, ваша відданість справі, витримка та людяність заслуговують на особливу повагу і вдячність.
Бажаємо вам міцного здоров’я, сил, професійних успіхів, витримки та добробуту.
Дякуємо за врятовані життя, самовідданість і чуйність!
Поділитись
Дізнайтеся також
09/06/2026
Чорноморськ відвідала делегація представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ)
09/06/2026
Представників Чорноморської міської ради запросили до участі у робочій сесії Diia.Democracy
08/06/2026
Вебінар на тему "Як внести відомості про право власності на майно до Державного реєстру прав?"
08/06/2026
Опитування «Цифрове місто і “ми”»
Усі новини