26.06.2026 16:31 30
У Чорноморську вшанували пам’ять полеглих Захисників України та відкрили нові фотостенди на Алеї Пам’яті
Сьогодні, напередодні 30-ї річниці ухвалення Конституції України, на Алеї Пам’яті відбулася урочиста церемонія відкриття фотостендів на честь Героїв, які віддали свої життя за незалежність і свободу нашої держави.
У заході взяли участь: керівництво Чорноморської міської ради, військовослужбовці, представники духовенства, громадськості, рідні загиблих Захисників і Захисниць України та жителі громади.
Після загальнонаціональної хвилини мовчання прозвучав Державний Гімн України. Присутні вшанували пам’ять полеглих воїнів та відкрили нові фотостенди дев’яти Героїв Чорноморської громади, чиї імена відтепер закарбовані на Алеї Пам’яті.
Настоятель Свято-Миколаївської парафії Православної церкви України протоієрей Михайло Щерба звернувся до присутніх зі словами молитви та освятив фотостенди загиблих Захисників.
На завершення церемонії учасники поклали квіти до Алеї Пам’яті, віддавши шану всім, хто поклав життя за Україну.
Світла пам’ять нашим Героям!