23.08.2022 14:59
«ДІТИ МАЛЮЮТЬ МИР»
![6304c1d779e38__шм.jpg 6304c1d779e38__шм.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/137/51572/6304c1d779e38__шм.jpg)
Готуючись одразу до двох важливих серпневих свят, які традиційно та символічно слідують поруч одне з одним: Дня Державного прапора та Дня Незалежності України, викладачі художнього відділення Школи мистецтв імені Л.М.Нагаєва м.Чорноморська в затишній виставковій залі міського Центру культури та мистецтв оформили експозицію з кращих учнівських робіт, виконаних у різноманітних техніках, об’єднавши їх загальною назвою «ДІТИ МАЛЮЮТЬ МИР». Усі роботи, представлені на широкий загал, яскраві, різнобарвні, можливо, дещо несподівані, але щирі, безпосередні та непередбачувані, як і саме дитяче сприйняття довколишнього світу.
Поділитись
Дізнайтеся також
17/07/2024
Зустріч з письменниками
17/07/2024
Презентація літературної збірки
08/07/2024
"Виделкаfest" в Чорноморську!
Усі новини