12.09.2022 13:06 201
Перший офіційний старт з боксу
🥊Перший офіційний старт з боксу, матчева зустріч між збірними командами Одеської та Черкаської областей, відбувся у неділю 11 вересня у Палаці спорту "Юність".
✨️Привітали учасників міський голова Василь Гуляєв, президент Федерації боксу України Кирило Шевченко та інші офіційні особи.
🥊Змагання присвячені пам'яті видатного тренера Артема Гудіна.
🥊До складу команди Одеської області також увійшли представники нашої громади(тренери Сирокваша Сергій та Бей Сергій).
🥊Зустріч мала товариський характер, але судівська колегія та почесні гості відзначили дуже високу рівень підготовки спортсменів.
Дякуємо Збройним Силам України🇺🇦 за можливість тренуватися та змагатися!
Поділитись
Дізнайтеся також
15/06/2026
Борці клубу «Фенікс» здобули нагороди на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби
15/06/2026
🥈🏆 Чорноморські спортсмени здобули срібло Чемпіонату Одеської області з універсального бою!
Усі новини