31.10.2022 12:01 150
⚽️Справжній футбольний уікенд видався на стадіонах міста минулими вихідними
На футбольному майданчику ліцею №7 пройшли захоплюючі змагання серед дітей 2012 року народження. 🏆Вітаємо переможців - команду ДЮСШ.
А в неділю на стадіоні "Олімпік" фінішував турнір з міні-футболу (8 на 8). На протязі двох місяців 10 команд виборювали комплект винагород.
Інтрига до останнього туру!
🥇Чемпіоном стала команда Efes
🥈Срібні нагороди - "Shadows"
🥉Бронзові медалі у команди "Арена"
Міський голова Василь Гуляєв привітав переможців та побажав нових спортивних звершень.
Дякуємо Збройним Силам України🇺🇦 за можливість тренуватися та змагатися!
Поділитись
Дізнайтеся також
15/06/2026
Борці клубу «Фенікс» здобули нагороди на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби
15/06/2026
🥈🏆 Чорноморські спортсмени здобули срібло Чемпіонату Одеської області з універсального бою!
Усі новини