10.02.2023 16:23 125
Міський голова Василь Гуляєв привітав і нагородив сертифікатом на грошову винагороду спортсменку з карате Наталю Осадчук
👊05 лютого уся спортивна спільнота Чорноморська💙💛 вболювала за спортсменку СК "Катана" і щиро вітала срібну призерку Чемпіонату Європи з карате серед молоді, який відбувся в м. Ларнака (Кіпр)
Нагадаємо, що Наталя є стипендіаткою Чорноморського міського голови.
🤗По справжньому щирим було привітання та величезне Дякую від Олександра Тонкошкура мамі цієї мужньої та водночас красуні- Наталі Яковлівні Осадчук.
Слава Україні🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Поділитись
Дізнайтеся також
15/06/2026
Борці клубу «Фенікс» здобули нагороди на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби
15/06/2026
🥈🏆 Чорноморські спортсмени здобули срібло Чемпіонату Одеської області з універсального бою!
Усі новини