14.02.2023 21:30 225
Міський голова провів зустріч з мешканцями гуртожитка (провулок Шкільний, 4-а)
13 лютого міський голова провів зустріч з мешканцями гуртожитка (провулок Шкільний, 4-а), який було прийнято в комунальну власність громади. 📢 Обговорили низку важливих питань: порядок приватизації, тарифи на комунальні послуги, встановлення індивідуальних 💦 приладів обліку води та електроенергії.
На суботу заплановано зустріч мешканців з представниками КП МУЖКГ безпосередньо у гуртожитку. Протягом наступного тижня заплановані зустрічі з мешканцями гуртожитків за адресами: вул. Паркова, 20-а та вул. Олександрійська, 16.
Поділитись
Дізнайтеся також
15/06/2026
Рівень якості питної води
25/05/2026
Шановні споживачі КП «ЧТЕ»❗
23/04/2026
До уваги споживачів послуг ТОВ «ТВ-СЕРРУС»
Усі новини