Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

22.02.2023 16:39

До уваги клієнтів управління Державної казначейської служби України у м. Чорноморську про проведення анкетування в рамках підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2023–2025 роки

63f62bb4b2b2c__63e369b10a77b__Прапор.png

Управління Державної казначейської служби України у м. Чорноморську Одеської області повідомляє, що Робочою групою з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Державної казначейської служби України (далі – Робоча група) складено та затверджено План оцінювання корупційних ризиків та підготовки антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2023–2025 роки (далі – План).

Відповідно до пункту 7 Плану, у період з 22.02.2023 по 06.03.2023 (включно) проводитиметься анонімне опитування щодо наявності корупційних ризиків у діяльності органів Державної казначейської служби України (далі –Казначейство) за встановленою формою («АНКЕТА») шляхом надсилання заповненої анкети на електронні скриньки: PostnykovM@treasury.gov.ua, anticorrupt@treasury.gov.ua, або поштовим відправленням на поштову адресу: 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6, Державна казначейська служба України, Сектор з питань запобігання та виявлення корупції.

Враховуючи вищевикладене, пропонуємо клієнтам Казначейства та територіальних органів Казначейства, представникам громадськості та експертам, які володіють як теоретичними, так і практичними знаннями про особливості роботи органів Казначейства, іншим зацікавленим особам долучитись до процесу підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2023–2025 роки шляхом взяття участі в анкетуванні або направлення (в тому числі анонімно) на вищевказані електронні скриньки або поштову адресу пропозицій, рекомендацій, зауважень з питань визначення корупційних ризиків у роботі органів Казначейства.


Додаткову інформацію та «АНКЕТУ» розміщено на вебпорталі Казначейства за посиланням☝: https://www.treasury.gov.ua/.


Заздалегідь вдячні за співпрацю.