25.05.2023 10:23
В Чорноморському молодіжному центрі було проведено інтелектуально-психологічну покрокову рольову гру у детективному жанрі «Мафія різноманіття»
![646f0d773ede2__1.jpeg 646f0d773ede2__1.jpeg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/137/96896/646f0d773ede2__1.jpeg)
22 травня на честь дня всесвітнього культурного різноманіття в Чорноморському молодіжному центрі було проведено 🕹 інтелектуально-психологічну покрокову рольову гру у детективному жанрі «Мафія різноманіття».
Різні ролі учасників були націлені на демонстрацію культурних стереотипів та показання того, що потрібно ставитися до людей однаково в незалежності від ідентичності людини.
Захід реалізовано командою молоді, яка працює за напрямком «Всі різні - всі свої» в межах Програми «Мріємо та діємо».
![347249236_2658572627617080_7985085084727916696_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/137/96906/347249236_2658572627617080_7985085084727916696_n.jpg)
![347401428_983983282616398_7660519269800306523_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/137/96907/347401428_983983282616398_7660519269800306523_n.jpg)
![347402985_262961629551147_776308227539315040_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/137/96908/347402985_262961629551147_776308227539315040_n.jpg)