19.06.2023 11:17 173
У Палаці спорту "Юність" відбуватиметься Чемпіонат України з гандболу серед юнаків 2008-2009 р.н.
🏐 З 18 по 23 червня у Палаці спорту "Юність" відбуватиметься Чемпіонат України з гандболу серед юнаків 2008-2009 р.н..
В змаганнях беруть участь команди з Київської, Запорізької, Хмельницької областей та збірна команда Одеської області, до складу якої увійшли спортсмени КДЮСШ (тренер Олена Чуприна).
Перший день змагань розпочався грою між збірною командою Хмельницької області та збірною командою Одеської області. Гра закінчилася з рахунком 14:26 перемогою нашої команди.
Чорноморськ - спортивне місто!
🏆Нехай переможе сильніший!
Разом до Перемоги🇺🇦!
Поділитись
Дізнайтеся також
15/06/2026
Борці клубу «Фенікс» здобули нагороди на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби
15/06/2026
🥈🏆 Чорноморські спортсмени здобули срібло Чемпіонату Одеської області з універсального бою!
Усі новини