Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

25/07/2022

Розпорядження міського голови від 25.07.2022 № 220 «Про доповнення на час дії воєнного стану пам’ятки щодо необхідності подачі декларації «при звільненні» та «після припинення діяльності (після звільнення)»»

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, та запровадженням через це указом Президента на території держави воєнного стану Верховною Радою України прийнято Закон України «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни», яким відтерміновано строк подання фізичними особами документів, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства в документальній та/або електронній формі, на строк до трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період обов’язку подати документи, керуючись п.п. 19, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Доповнити Пам’ятку щодо необхідності подачі декларації «при звільненні» та «після припинення діяльності (після звільнення)», затверджену розпорядженням міського голови від 23.02.2022 № 60 наприкінці абзацом наступного змісту:

«У зв’язку із запровадженням на території України воєнного стану, враховуючи норми Закону України від 03.03.2022 № 2115-ІХ «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни» декларація особами, які під час дії воєнного стану припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій місцевого самоврядування, подається у період з 00 годин 00 хвилин дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану, до 00 годин 00 хвилин відповідного числа третього місяця від такого дня.

Така декларація подається за період, який не був охоплений деклараціями, раніше поданими суб’єктом декларування, та містить інформацію станом на останній день такого періоду, яким є останнім днем здійснення діяльності, яка передбачає обов’язок подання декларації, перебування на посаді, яка зумовлює здійснення такої діяльності.»

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області Наталю Кушніренко.

 

Міський голова             Василь ГУЛЯЄВ


Прикріплені файли: