Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

17.01.2024 16:55

Державні послуги в одній валізі. Результати за 2023 рік❗

65a7ead433b1b__1.jpg

Завдяки мобільному кейсу, переданому до ЦНАП у м. Чорноморську в рамках співпраці Чорноморської міської територіальної громади зі швейцарсько-українською Програма EGAP, у 2023 році адміністратори Центру здійснили 49 виїздів та надали 50 адміністративних послуг мешканцям нашої громади, які через різні обставини не змогли відвідати ЦНАП особисто.

Тож нагадуємо, якщо ви знаєте жителів нашої громади, яким потрібно отримати адміністративну послугу, і вони належать до вразливих категорій, звертайтесь до Центру надання адміністративних послуг у м. Чорноморську.

Хто може скористатись послугою:

🧑‍🦽особи з інвалідністю;

👨‍🦼хворі, які за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись та/або перебувають на стаціонарному лікуванні у медичних закладах міста Чорноморськ;

👴мешканці віком від 80 років і старше.

❗️Звертаємо увагу, що даний сервіс НЕ РОЗПОВСЮДЖУЄТЬСЯ на послуги соціального характеру та послуги з оформлення ID і закордонних паспортів.

❓Як скористатися послугою:

🔹 Крок 1. Представник людини, яка потребує отримати адміністративну послугу, звертається до ЦНАП у м. Чорноморську з документами, що підтверджують її статус. Це може бути родич, сусід чи соціальний працівник.

🔹 Крок 2. Адміністратор ЦНАП надає консультацію, з’ясовує вид адміністративної послуги, якої потребує людина, перевіряє належність заявника до зазначеної вище категорії осіб та

наявність повного пакету необхідних для одержання адміністративної послуги документів.

🔹 Крок 3. Після оформлення заявки на отримання сервісу адміністратор погоджує з представником дату та час візиту адміністратора.

🔹 Крок 4. Працівник ЦНАП виїжджає за місцем проживання клієнта із «Мобільним кейсом» та надає адміністративну послугу.

Проєкт створено в межах швейцарсько-української Програми Програма EGAP, що реалізується Фонд Східна Європа в партнерстві з Міністерство цифрової трансформації України та фінансується Швейцарією.