Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

20.02.2024 11:17

Громади Одещини обговорили питання доступності та чутливості до конфліктів соціальних послуг

65d46ec532305__1.jpeg

19 лютого в Одесі відбувся установчий семінар-практикум «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»».

Учасниками заходу, організованого ГО «Фундація «Простір» стали представники органів місцевого самоврядування громад-парнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Одеській області (Арцизька, Балтська, Білгород-Дністровська, Болградська, Визирська, Доброславська, Кодимська, Саф'янівська, Чорноморська та Южненська), керівники та співробітники закладів об’єктів соціальної роботи, представники громадських об’єднань дотичних до тематики послуг об’єктів соціальної роботи.

Чорноморську міську територіальну громаду на заході представляли начальник ЦНАП у місті Чорноморську Ірина Мацієвич, депутат міської ради Юлія Пакунова, спеціаліст управління соціальної політики Віра Міллєр.

Під час заходу учасники обговорили методологію дослідження доступності та чутливості до конфліктів соціальних послуг у громадах та підходи до створення робочих груп у громадах, які надалі займатимуться питаннями аналізу доступності та чутливості до конфліктів соціальних послуг, визначатимуть перелік об'єктів соціальної роботи для дослідження. Також учасники заходу отримали практичні навички по роботі з онлайн формами для проведення дослідження.

Ганна Борова, радниця з питань інклюзії Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»: «Налагодження партнерства між експертами проєкту та громад Одеської області сприятиме проведенню якісного дослідження стану доступності соціальних послуг, аналізу та оцінці їх надання на предмет чутливості до конфліктів, збору даних та підготовці соціальних паспортів громад, розробці рекомендацій щодо перспектив забезпечення сталості наявних послуг та перспектив міжмуніципальної кооперації для підвищення якості або розширення переліку надання соціальних послуг у громадах».

🔰 Цей освітній захід був організований ГО «Фундація «Простір» в рамках гранту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США

IMG_0258.jpg