Чорноморська міська територіальна громада

Одеська область, Одеський район

24.10.2023 11:34

«Е-Оздоровлення» для дітей

653782ef02d51__e44820cbac6fd43cfb496864eb0abf57.jpg

В Україні  працює  безкоштовна  державна  програма  «е-Оздоровлення».  Скористатись цією програмою можуть сім’ї з дітьми, що мають соціальний статус дітей  з інвалідністю або дітей з багатодітних сімей віком від 7-18 років з числа малозабезпечених, незалежно від місця проживання такої дитини.

Дитячий  оздоровчий табір «Артек Прикарпаття»  ТОВ «Оздоровчо-профілактичний комплекс «Планета здоров’я»» запрошує на безкоштовне оздоровлення дітей віком від 7 до 18 років. Табір розташований за адресою: вул. Суховоля, 61, м. Трускавець, Львівська область та  відповідає вимогам надання якісних послуг з оздоровлення та відпочинку.

Переваги  оздоровчого табору «Артек Прикарпаття» - це 5-разове харчування,  психологічна допомога,  споруди для фізкультури та спорту, ігрові майданчики, басейн, можливість надання фізіотерапевтичних та бальнеологічних процедур.

Щоб скористатися цією послугою необхідно:

🔹Батькам (або особам, що їх замінюють та мають офіційне підтвердження) необхідно звернутись до ПриватБанку. Отримати картку із спеціальним режимом використання, на яку будуть зараховані кошти в розмірі 5 прожиткових мінімумів.
🔹Очікувати зарахування коштів на рахунок.
🔹Після отримання коштів перейти на сайт https://rstmo.ioc.gov.ua/mop/search. В переліку обрати заклад «Артек Прикарпаття». Натиснути кнопку «Подати заявку».
🔹Вказавши свої персональні дані натисніть кнопку «Перевірити в переліку».
🔹Вкажіть дані про дитину, яку бажаєте оздоровити в обраному закладі та заповніть заявку.
🔹Перевіривши вказані дані натисніть «Подати заявку».
🔹Прибути в заклад в визначену дату.
🔹Оплатити путівку карткою отриманою в Приват Банку. Є можливість організації групового трансферу для дітей від 6 осіб.

Отримувач може використати кошти протягом трьох місяців з дня зарахування на поточний рахунок, у разі зарахування коштів у жовтні-листопаді, – не пізніше 25 грудня поточного року.

Контактна особа: Ольга.

☎ Телефон для зв’язку: 0934080899.